O firmie

Jesteśmy pierwszą firmą w Polsce oferującą tak kreatywne produkty promocyjne.

Historia

Nazywam się Adrian. To jest moja historia, historia powstania marki SkompresowaneKoszulki.pl. Wszystko zaczęło się w 2013 roku. To wtedy pierwszy raz zobaczyłem, że gadżety marketingowe to nie tylko długopisy czy kubki. Zacząłem zdobywać doświadczenie w branży marketingowej jednak wiedziałem, że chcę robić coś więcej. Zacząłem szukać. Przez lata natknąłem się na różne produkty, takie które mnie zaciekawiły, a także takie których nie znałem, ale nie wzbudziły we mnie większych emocji. Eksperymentowałem, sprawdzałem, pytałem, aż nagle narodził się pomysł skompresowanych koszulek. Gadżet marketingowy, pomysł na prezent, bądź produkt tylko do zabawy na tyle ciekawy i przykuwający wzrok, że nie mogłem obok tego przejść obojętnie.

Jednak historia powstania to nie wszystko! Dlatego po stworzeniu marki jako młody i dynamiczny zespół jesteśmy w stanie dostarczyć innowacyjne rozwiązania marketingowe dla Twojego biznesu. Innowacyjne? Modne słowo, szczególnie w branży kreatywnej. Jednak my używamy tego słowa odpowiedzialnie. Chcemy zaskakiwać, dostarczać nieoczywiste produkty co przełoży się na zainteresowanie i podziw, najpierw wśród osób związanych z Waszym środowiskiem, a potem uznanie wśród Waszych Klientów. Skompresowane koszulki są odpowiedzią na wszystkie nurtujące pytania. Jednym z nich jest: jak przyciągnąć Klienta do mnie? Odpowiedzią jest zainteresowanie go w ciekawy sposób. SkompresowaneKoszulki.pl gwarantują, że sukces to będzie Twoje drugie imię. 

Zamówienie już od 1 sztuki!

Już dzisiaj możesz zamówić u Nas swoją skompresowaną koszulkę. SkompresowaneKoszulki.pl nie powstała po to by powielać schematy, ale aby je tworzyć stąd też pomysł na uniwersalny gadżet reklamowy w postaci skompresowanych koszulek.

To pozwala na cieszenie się swoją skompresowaną koszulką już w kilka dni. Dzięki nowatorskim rozwiązaniom jesteśmy w stanie dostarczyć koszulkę w bardzo konkurencyjnej cenie, dzięki temu nie przepłacasz, a efekt WOW masz murowany!

Dowiedz się więcej!